Faktury VAT i paragony

Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy elektroniczny dokument sprzedaży według danych podanych w zamówieniu, na adres mailowy podany w zamówieniu. Dane do faktury i dane do wysyłki podane w zamówieniu mogą się różnić.

Faktura elektroniczna ma same zalety. Jest wygodna, aby ją odebrać wystarczy Ci tylko dostęp do Internetu. Mając dostęp do swojego maila, fakturę masz zawsze pod ręką. Jest także bezpieczna, ponieważ nie ma możliwości, byś zgubił fakturę. Możesz przechowywać ją na swojej skrzynce email, dysku komputera lub zapisać na dowolnym nośniku. To także oszczędność miejsca, nie musisz już gromadzić papierowych dokumentów, trzymać ich w teczkach czy segregatorach. Wszystkie faktury możesz zapisać w jednym folderze na swoim dysku.

Istnieje możliwość wystawienia faktury proforma. W tym celu prosimy o złożenie zamówienia z wybraniem formy płatności: przelew tradycyjny. Po złożeniu zamówienia należy przesłać numer zamówienia oraz adres e-mail, na który mamy wysłać fakturę proforma.