Formy płatności

Gotówka Przy Odbiorze

Za zamówione produkty w sklepie możesz zapłacić przy odbiorze. Oznacza to, że za paczkę zapłacisz dopiero w momencie jej otrzymania przez kuriera lub listonosza. W przypadku wysyłki za pobraniem całkowity koszt zamówienia składa się z wartości zamówionych produktów, oraz kosztu transportu, powiększonego o koszt pobrania.

 

Przelew bankowy

Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do Ciebie niezwłocznie po stwierdzeniu wpływu należności na nasze konto. Należy wpłacić całkowitą wartość zamówienia na numer konta bankowego, który jest podany w momencie składania zamówienia. Należność za zamówienie prosimy przelać na poniższe konto:

  • mBank S.A.:     81 1140 2004 0000 3802 4915 6205

Prosimy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu.


Blik

Szybka transakcja, bez konieczności podawania danych z karty. Wygeneruj 6-cyfrowy kod i opłać swoje zamówienie w mniej niż minutę. Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc kwotę i nazwę punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać, będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności.


Płatności online

Płatność przelew online to natychmiastowy przelew wykonany przez Internet. Płatność jest realizowana poprzez kliknięcie w specjalnie wygenerowany link, który przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej,  gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe!

Płatność jest realizowana za pośrednictwem firmy PayU. Obsługiwane są prawie wszystkie banki w Polsce.


Karta płatnicza

Opłata zamówienia za pomocą karty płatniczej lub debetowej. Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu PayU. Do obsługi transakcji zastosowano nowoczesne systemy zabezpieczeń - m.in. szyfrowanie SSL 128 bitów. Zapomnij o konieczności logowania się do systemu bankowego. Wystarczy, że wpiszesz numer karty, imię i nazwisko właściciela, datę ważności oraz kod CVV2/CVC2

Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart Visa i MasterCard.


Płatność ratalna

Oferujemy możliwość zakupu towarów w jednym z 2 systemów ratalnych: Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank S.A.. Wybierając formę płatności ratalnej przez Internet otrzymujesz decyzję kredytową już w kilka minut, elektronicznie, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności!

Możesz skorzystać z systemu ratalnego bez wychodzenia z domu. Wystarczy wybrać sposób zapłaty ratalnej informacje szczegółowe