Smoczek do butelki mini Classic Plus 2 sztuki Avent - mini
Smoczek do butelki mini Classic Plus 2 sztuki Avent - mini
29,99
23,40

Smoczek do butelki mini Classic Plus 2 sztuki Avent - mini

     Zobacz opinie (32)
29,99
23,40
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99
Avent Philips 631/27
W magazynie. Wysyłamy w ciągu 24h
Dostawa od 8,98
-22%
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Antykolkowy smoczek do butelek klasycznych od Philips Avent do dobre karmienie i spokojny sen Twojego dziecka. Pomaga uspokoić dziecko, szczególnie w nocy. Dzięki klasycznemu smoczkowi Philips Avent dziecko może kontrolować wypływ pokarmu, co pozwala uniknąć przekarmienia i wypluwania. Wyjątkowa osłonka zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki. Wspomaga zdrowe, aktywne karmienie i zmniejsza częstotliwość występowania rozdrażnienia i kolki.

Cechy smoczka:

  • Łatwe przysysanie dzięki wyjątkowemu zaworkowi, który zgina się, dostosowując się do rytmu ssania dziecka. Mleko przepływa tak szybko, jak chce tego dziecko, co zapewnia mu większy komfort.
  • Znacznie skraca stan rozdrażnienia. Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że klasyczna butelka do karmienia Philips AVENT skraca stan rozdrażnienia o około 28 minut na dobę w porównaniu ze zwykłą butelką (46 min w porównaniu do 74 min, p = 0,05). Jest to szczególnie widoczne w nocy.
  • Wyjątkowy system antykolkowy - Podczas karmienia dziecka wyjątkowy zaworek smoczka zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka.
  • Dostępne smoczki o różnych stopniach wypływu - Klasyczne butelki Philips AVENT oferują różne stopnie wypływu, aby zaspokoić rosnące potrzeby Twojego dziecka. Pamiętaj, że oznaczenia wieku mają charakter orientacyjny, ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie. Wszystkie smoczki są dostępne w zestawach po dwie sztuki.
  • Zgodność z klasycznymi butelkami do karmienia - Zalecamy używanie klasycznego smoczka wyłącznie z klasycznymi butelkami.

W opakowaniu:

  • 2 sztuki super miękkiego smoczka dla niemowiąt
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (32)
5.0 / 5
średnia z 32 opinii
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze

Opinie o Smoczek do butelki mini Classic Plus 2 sztuki Avent

Towar zgodny z opisem, szybka realizacja, polecam w 100%
Polecam, wszystko zgodne z opisem 😊
Idealny już od pierwszych dni Malca. smoczki są opisane kolejnością wprowadzania, dziecko bez problemu z niego pije, posiada specjalny otwór do wyrównania powietrza.
można dokupić same smoczki do już posiadanych butelek, niska cena
brak
Bardzo dobry produkt, solidny i warty swojej ceny.