Mały Odkrywca zabawka interaktywna Tiny Love - Lew Leonard
Mały Odkrywca zabawka interaktywna Tiny Love
99,00
86,25

Mały Odkrywca zabawka interaktywna Tiny Love

     Zobacz opinie (1)
99,00
86,25
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,00
Tiny Love TL1504406830 N8/20
W magazynie. Wysyłamy w ciągu 24h
Dostawa od 8,99
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Interaktywny lew z serii Wonder Buddies od Tiny Love, który wyposażony w wiele niespodzianek, ma za zadanie zabawić dziecko. Każdy z nas marzy o przyjacielu, który zawsze będzie obok nas. Niezależnie od sytuacji. Już dziś możesz podarować swojemu dziecku małego pupila, a przekonasz się jak szybko staną się nierozłączni. To urocze zwierzątko chętnie potowarzyszy maluchowi nie tylko w chwilach radości, ale również skutecznie poprawi humor w gorsze dni. Uśmiech nie będzie znikał z twarzy maluszka.

 

Razem przez świat!

Uroczy lew chętnie będzie poznawał świat razem z dzieckiem, pomagając mu w zdobywaniu nowych umiejętności, które są nieodłącznym elementem dorastania. Zabawka została zaprojektowana w taki sposób, aby maluch nie miał problemu z utrzymaniem jej w ręku i mógł w swobodny sposób rozwijać zdolności samodzielnego poruszania. Jednak bycie najlepszym przyjacielem to nie jedyne co wyróżnia to małe stworzonko. Zostało one wyposażone w wiele elementów, które pomagają mu sprawić, że szybko poprawi humor.

Dzieci uwielbiają zabawę w akuku i lew chętnie się z nim pobawi. Gdy go zakryjemy, będzie nawoływał, aby go odnaleźć. Gdy zaczniemy klaskać on zacznie wiwatować, a gdy chcemy się razem z nim pośmiać wystarczy, że naciśniemy guzik na jego brzuszku. Jednak nie możemy zapominać o tym, że i nasz pupil może być głodny. Jednak to nic trudnego! Wyposażony został w jabłko, którym możemy go nakarmić. Z takim towarzyszem każda zabawa przyniesie wiele emocji i nie sposób się z nim nudzić. Maluch zyska najlepszego przyjaciela, a rodzice będą szczęśliwi widząc uśmiech na jego buźce.

 

Cechy zabawki:

  • Rozwija zmysły,
  • Wspiera rozwój maluszka,
  • Bawi się w akuku,
  • Chichota,
  • Klaszcze,
  • Posiada marchewkę, którą można go nakarmić,
  • W zestawie 7 kart rozwojowych.
Wiek: 12m+.


Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (1)
5.0 / 5
średnia z 1 opinii
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze

Opinie o Mały Odkrywca zabawka interaktywna Tiny Love

Zabawka super. Daje dużo zadowolenia i radości dziecku. Jest urocza i spełnia w pełni oczekiwania w niej pokładane. Zabawa udaje się cudownie.