Kostka do jogi EVA Gymtek
Kostka do jogi EVA Gymtek
19,90
12,90

Kostka do jogi EVA Gymtek

     
19,90
12,90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,90
G-66096
W magazynie. Wysyłamy w ciągu 24h
Dostawa od 8,99
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną w praktyce jogi, do ćwiczeń przyda Ci się kostka Gymtek EVA. Wykonana z pianki EVA jest lżejsza od wersji drewnianej, co stanowi jej dużą zaletę pod kątem transportu. Niska waga oraz niewielkie wymiary produktu umożliwiają zabieranie go ze sobą wszędzie tam, gdzie chcesz praktykować jogę. Zajmuje bowiem ona niewiele miejsca i łatwo ją schować do torby. Kostka do jogi Gymtek to przyrząd ułatwiający ćwiczenia o klasycznej, uniwersalnej barwie.

Kostka EVA – wsparcie w praktykowaniu jogi

Ten niepozorny z wyglądu produkt stanowi nieocenione wsparcie w trakcie praktykowania jogi. Kostka EVA przyda Ci się zarówno w czasie Twoich pierwszych sesji jogi, jak i w trakcie zaawansowanych ćwiczeń. Przyrząd ten ułatwia wykonywanie asan, wspiera również zachowanie równowagi. Decydując się na zakup, możesz mieć pewność, że kostka Gymtek EVA ułatwi Ci prawidłowe wykonywanie asan, gdy Twoje ciało nie jest jeszcze odpowiednio rozciągnięte. Produkt ten dzięki swoim wymiarom i wadze sprawdzi się też w sytuacji, kiedy chcesz praktykować jogę poza domem. 

Kostka do jogi Gymtek EVA – skorzystasz i docenisz

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z wykonywaniem asan, zadbaj o to, aby wśród akcesoriów znalazła się kostka do jogi Gymtek EVA. Kostka nie tylko będzie dobrze wyglądać, ale przede wszystkim umożliwi Ci poprawne wykonywanie ćwiczeń. Dzięki temu szybko zauważysz ich efekty i przejdziesz do bardziej zaawansowanych asan. Kostka przyda się również osobom szukającym produktu lekkiego, który nie ugina się pod ciężarem ciała.

Parametry:

  • Pianka EVA czarna,
  • Waga: 120 gram,
  • Wymiary: 23 x 15 x 7,8 cm.
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (0)
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze