Zestaw konstrukcyjny pojazd akumulatorowy Docyke Electro 11w1 Sun Baby
Zestaw konstrukcyjny pojazd akumulatorowy Docyke Electro 11w1 Sun Baby
2 860,00

Zestaw konstrukcyjny pojazd akumulatorowy Docyke Electro 11w1 Sun Baby

     Oceń produkt
2 860,00
SUN BABY J04.002.1.1
Wysyłamy w ciągu 1 - 3 dni
Darmowa dostawa!
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Niesamowity zestaw konstrukcyjny Docyke Electro od Sun Baby. Gdyby tak samemu zbudować swój pojazd na akumulator? Czemu nie! Z tego niesamowitego zestawu można stworzyć, aż 11 różnych pojazdów. Komplet posiada wszystkie elementy potrzebne do ich złożenia. Są to m.in. łączniki, śruby, koła (20 cm średnicy), a przede wszystkim silnik elektryczny i akumulator. W zależności jaki wybierzemy model, każdy z nich posiada inne maksymalne obciążenie. 

Czemu Dockye jest godne uwagi?

Dzięki temu zestawowi można spędzić z dzieckiem wspaniały, wspólny czas na konstruowaniu własnego środka transportu. Z kompletu możemy zbudować np. hulajnogę, rowerek biegowy i wiele innych, które z pewnością przypadną do gustu nie tylko maluchom, ale i starszym. Co najważniejsze... nie potrzebujemy specjalnego wyposażenia czy warsztatu! W zestawie znajdziemy wszystko co pozwoli nawet amatorom mechaniki, stworzyć wspaniały pojazd. Jedną z najważniejszych zalet jest fakt, że gdy dziecku znudzi się jeden pojazd, bez problemu zamienimy go w inny. To pozwoli zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze. Nie ma również obaw, że maluch zaraz z niego wyrośnie. 

Bez ograniczeń!

Instrukcja obsługi oferuje nam 11 pojazdów do zbudowania, jednak zestaw nie ogranicza się tylko do nich. Naszą główną przeszkoda będzie tylko wyobraźnia! Bez problemu możemy zaprojektować swój własny pojazd i zbudować z elementów co tylko chcemy. Wszystkie elementy stworzone są z materiałów wysokiej jakości i wytrzymałości. Profile aluminiowe są takie same jak te, które używane są do budowy stoisk targowych, a tworzywa sztuczne charakteryzują się dużą odpornością.

Zestaw ten nie tylko gwarantuje wspaniale spędzony czas na tworzeniu, którego rezultatem będzie doskonały pojazd, ale również pozytywnie wpłynie na rozwój kreatywności i wyobraźni. Maluch będzie mógł wejść w świat projektowania, jednocześnie wzmacniając swoją koordynację i motorykę.

Wymiary pojazdu GoKart: 

  • Szerokość: 99 cm,
  • Długość: 124 cm,
  • Wysokość: 69 cm,
  • Wysokość siedziska: 23 cm,
  • Wysokość oparcia: 49 cm.

Parametry baterii

  • Bateria: 18volt, pojemność 4 Ah,
  • Moc silnika 250 W ,
  • Typ baterii : li-ion.

Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze