Wałek, roller do masażu 90x15cm Comfy

     
79,99
PPOF9902
Oczekujemy na dostawę
Dostawa od 8,99
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Ból podczas wykonywania brzuszków czy planka, ale także treningu cardio lub spokojnych zajęć z jogi potrafi zepsuć humor i niestety, może skończyć się poważnymi konsekwencjami. Dzięki wałkowi do ćwiczeń marki Comfy taka sytuacja nigdy Cię nie spotka.

Wałek wykonany został z trwałej pianki, dającej stabilne podparcie np. w czasie ćwiczeń wykonywanych w pozycji leżącej - podłóż go pod nogi lub plecy i korzystaj w pełni z tego, co Ci oferuje. Ten niepozorny produkt w niezwykle pozytywny sposób oddziałuje na Twoje ciało. Tak jak każdy wysiłek fizyczny, tak i trening z wałkiem Comfy ułatwia utrzymanie ciała w formie, utratę zbędnych centymetrów w talii czy poprawę krążenia, ale ten wałek to jeszcze więcej! Przede wszystkim Twoja aktywność jest bardziej efektywna i urozmaicona, gdyż często musisz włożyć większy wysiłek w wykonanie określonego ćwiczenia. Jednocześnie zawsze masz pewność, że zrobisz to bezpiecznie - pianka, z której wykonany został prezentowany wałek, nie ślizga się pod wpływem wilgoci. Zresztą możesz się o tym przekonać także pracując nad utrzymaniem równowagi. Zaangażuj w wysiłek mięśnie głębokie i przekraczaj kolejne granice!

Prostota wizualna jest w tym przypadku kluczem do sukcesu o nazwie: "Wszechstronność". Dzięki swojej formie wałek doskonale wspomaga rehabilitację, a także spełnia funkcję masażera np. stóp lub kręgosłupa. Możliwości zastosować są ograniczone niemal wyłącznie Twoją wyobraźnią.

Czas na trening w stylu Comfy!


Parametry:

  • wymiary: 90x15cm
  • waga: ok. 550 g
  • optymalna twardość pianki
  • wykorzystanie w ćwiczeniach z zakresu fitness, aerobowych, jogi, pilatesu i rehabilitacji oraz masażu
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (0)
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze