Szczoteczki do systemu odpowietrzającego 4szt Dr Brown's

     
18,99
16,80
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18,99
Dr Brown's 620
Oczekujemy na dostawę
Dostawa od 8,99
-12%
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Dobrze znana amerykańska firma Dr Brown's to przede wszystkim wdrażanie innowacyjnych pomysłów w produkty tak aby zadbać o zdrowie naszych pociech. Największym sukcesem firmy jest opatentowany dwuczęściowy system odpowietrzający, który niweluje wystąpienie kolki u dziecka. Dr Brown's to nie tylko wspaniałe butelki ale również smoczki, kubki i wiele innych akcesoriów.

Zestaw 4 szczoteczek do czyszczenia systemu odpowietrzającego butelki marki Dr Brown, pozwoli utrzymać go zawsze w czystości.

Butelki od firmy Dr Brown's zmniejszają ryzyko wystąpienia kolki u Twojego dziecka! Stworzona z myślą o bezproblemowym i naturalnym procesem karmienia. Specjalny dwuczęściowy system odpowietrzania wykorzystany w butelce niweluje wystąpienie kolki u dziecka, pomaga w regulowaniu przepływu pokarmu. Ponadto zachowuje wartości odżywcze w pokarmach witamin takich jak C, A i E oraz lipidów, dzięki ograniczeniu utleniania.

Seria butelek Options daje możliwość wyboru rodzicom użycia systemu odpowietrzającego lub nie.

System odpowietrzający zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza oraz próżni w butelce ułatwiając dziecko jedzenie pokarmu.

W zestawie 4 sztuki szczoteczki do czyszczenia.

Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (0)
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze