Projektor Boho Chic Tiny Love
Projektor Boho Chic Tiny Love
164,00
159,00

Projektor Boho Chic Tiny Love

     
164,00
159,00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,00
Tiny Love TL1306806830 N10/21
W magazynie. Wysyłka DZISIAJ
Dostawa od 8,99
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Podaruj swojemu maluszkowi bajkowe, pełne magii chwile pełne relaksu i poczucia bezpieczeństwa z projektorem Boho Chic firmy Tiny Love!

Modny design i kolorystyka adekwatna do stylu Boho Chic staną się ciekawą ozdobą pokoiku Twojego maluszka. Ale to tylko jedna z zalet urządzenia - służy ono przede wszystkim do wzmacniania poczucia bezpieczeństwa marudnego malucha, który boi się zasypiać samodzielnie w ciemnym pomieszczeniu. Delikatne światełko i projekcja tysięcy gwiazdek przyczynią się do uspokojenia dziecka i pomogą w bezstresowym i szybkim zaśnięciu, stając się codziennym, wieczornym rytuałem.

To urządzenie łączy w sobie aż 3 różne funkcje: pozytywka, projektor i lampka nocna zachwycą każdego maluszka. Masz możliwość wyboru spośród aż 17 różnych kołysanek, białego szumu oraz magicznego dźwięku uciszania. Jeśli to nie wystarczy, a maluszek się znudzi, zawsze możesz jeszcze samodzielnie wgrać inne melodie lub swój własny głos w formacie MP3.

Lampka ma możliwość dostosowania poziomu jasności, bo każdy maluszek jest inny i ma swoje własne potrzeby! Lekkie urządzenie możesz w razie potrzeby łatwo przenosić, a akumulator załadować za pomocą dołączonego kabla USB.


Parametry:

  • wiek dziecka: 0+
  • wymiary: szer. 15,7 cm, wys. 20,3 cm, dł. 20,1 cm
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (0)
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze