Oball łuk z zabawkami Oball
Oball

Oball łuk z zabawkami Oball

       Oceń produkt

Innowacyjne zabawki Oball skierowane dla najmłodszych dzieci, charakteryzuje bardzo prosta budowa, bezpieczne materiały i bogata kolorystyka.

Kolorowe elementy będą wpływać na rozwój dziecka stymulując jego zmysły.

Oball doskonale kształtuje i wspomaga rozwój motoryki, koordynacji ruchowej, oraz ułatwia naukę chwytania.

Zabawki wykonane są z bezpiecznego i miękkiego tworzywa, które odporne jest na odkształcenia. Bogata kolorystyka oraz zróżnicowane kształty zmotywują dziecko do zabawy, wspomagając jego rozwój. Duże otwory sprawiają, że zabawka jest łatwa do zgniatania, rzucania, chwytania, kopania oraz gryzienia.

Oball w wersji pałąka do wózka, pozwala umieścić zabawkę w wózku, krzesełku do karmienia czy foteliku. Posiada uniwersalne zaczepy, które będzie można umieścić w większości wózków oraz niektórych fotelikach, nosidełkach czy krzesełkach. Maluszek będzie mógł się czymś zająć w trakcie np. spaceru lub gdy mama chce mieć chwilę dla siebie! Na pałąku zawieszone są grzechotki, gryzaczki, które można również odczepić i wykorzystać do zabawy na macie czy w łóżeczku. Pałąk dostarczy dziecku wiele radości oraz zachęci do zabawy.

Konfiguracja kolorów może być inna niż na zdjęciu.

Cena dotyczy 1 sztuki.

Wiek dziecka: od 0 miesięcy 

 

Okres gwarancji: 12 miesięcy
Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Wybierz ocenę

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Oball łuk z zabawkami Oball
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również