Łóżeczko dostawne Next2Me Chicco

     Zobacz opinie (2)
Chicco 05079620340000
Produkt niedostępny!
Darmowa dostawa!
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Łóżeczko Next2Me to bardzo praktyczne rozwiązanie dla mam pragnących mieć swoje dziecko zawsze blisko siebie. Innowacyjne rozwiązanie łóżeczka pozwala na dwojakie zastosowanie jako samodzielnego łóżeczka dla maluszka oraz jako dołączonego do łóżka rodziców, aby być blisko podczas snu.

Łóżeczko będzie idealne dla mam karmiących. Bez potrzeby wstawania i przenoszenia maleństwa będzie można go nakarmić, gdy tylko się obudzi. Bliskość mamy śpiącej obok uspokoi maluszka, a poczucie posiadania własnego łóżeczka nie przyzwyczai maluszka do spania z rodzicami. Bez problemów w każdej chwili łóżeczko można ustawić w pokoiku dziecka i zastosować jako samodzielne łóżeczko.

Łóżeczko dostawne Next2Me to wygoda dla rodziców i poczucie bezpieczeństwa dla maluszka, które potrzebne jest dziecku szczególnie w pierwszych miesiącach życia. W czasie kilku pierwszych miesięcy życia dziecka najbezpieczniejsze jest zastosowanie łóżeczka dla maluszka. Otulający kształt łóżeczka Next2Me oraz kompaktowy charakter sprawiają, że dziecko poczuje się bezpieczniejsze i bardziej zadowolone. Jednoczesna bliskość rodziców ukoi maluszka, a posiadanie własnego łóżeczka zapewni bezpieczny sen, wymagany podczas pierwszych miesięcy życia.

Produkt wyposażono w prosty i bezpieczny system mocowania, który pozwala na solidne przypięcie łóżeczka do łóżka rodziców za pomocą dwóch pasów. Pasuje również do łóżek z szufladami, a jego wysokość można regulować! Aby zmienić łóżeczko w samodzielne wystarczy podnieść zwijaną ściankę i używać jako samodzielne łóżeczko dziecięce, na przykład w ciągu dnia w pokoju dziennym.

Łóżeczko wyposażono także w miękki materac, by zapewnić dziecku odpowiedni komfort, a także siatkowe okienko dla optymalnej cyrkulacji powietrza oraz łatwiejszej obserwacji dziecka przez rodzica. Łóżeczko można ustawiać z pewnym nachyleniem, aby dziecku łatwiej było oddychać, zwłaszcza przy przeziębieniu, i by wspomóc proces trawienia.

Parametry:

  • wymiary po rozłożeniu: 66/81 x 93 x 69 cm
  • wymiary po złożeniu: 95 x 15 cm
  • wymiary materaca: 49,5 x 82 x 4,5 cm
  • waga łóżeczka: 9kgZapytaj o produkt
  • Opinie klientów (2)
5.0 / 5
średnia z 2 opinii
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze

Opinie o Łóżeczko dostawne Next2Me Chicco

Dodano: 23.01.2022
Potwierdzony zakup
łóżeczko genialne, wspaniale się sprawdza gdy przychodzisz z dzieckiem po porodzie do domu. masz dziecko w zasięgu reki nie trzeba wstawać. To już trzecie łóżeczko w mojej rodzinie, polecam
Do 7 miesięcy dziecko daje rade
brak
Dodano: 16.03.2020
Jestem bardzo zadowolona z łóżeczka Chicco, łóżeczko wygodne w użyciu,z właszcza do małych mieszkań,łóżeczko bardzo praktyczne