Lokomotywa Super Tyne Stacyjkowo Tomy
 
Tomy

Lokomotywa Super Tyne Stacyjkowo Tomy

       Oceń produkt   Zobacz opinie (1)
21,00 zł
Ilość:
Do schowka Zapytaj o produkt
Dostępność: W magazynie. Wysyłka JUTRO

Zbierz całą kolekcję lokomotyw i sprawdź ich możliwości.

Stacyjkowo to miasteczko, w którym mieszkają wyjątkowe lokomotywy. Każda z nich jest inna i specjalizuje się w różnych zadaniach, ale mimo to mogą na sobie polegać i miło razem spędzają czas. Dzięki współpracy i wzajemnemu wsparciu lokomotywy są w stanie sprostać każdemu zadaniu, przed którymi stoją co dnia.

Dla lokomotywy Tiny (org. Tyne) nie ma nic lepszego niż mała demolka. Uwielbia wybuchy i burzenie wszelkich możliwych rzeczy, ale przy tym jest bardzo pomocna i chętnie uczy Bruno nowych umiejętności. Jest pewną siebie chłopczycą, której ulubionym zajęciem jest wzniecanie tony kurzu wprost na twarz kolegi Florka!

Lokomotywa pasuje do innych zestawów z serii Stacyjkowo firmy TOMY, które sprzedawane są oddzielnie. Dzięki specjalnym zaczepom kolejki i wagoniki można ze sobą łączyć, tworząc długie superpociągi, które poradzą sobie na najbardziej krętych torach.

Kolory mogą się różnić od tych na zdjęciu.

Wymiar lokomotywy: długość 9 cm

Wiek dziecka: +3 lata

 

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
1234
09.03.2016
Super zabawka z serialu dla dzieci pt Stacyjkowo , z możliwością dokupienia do kolekcji np torów oraz innych lokomotyw ze Stacyjkowa
Można stworzyć dziecku cale miasteczko Stacyjkowo
PlusyPlusy:dobre wykonanie
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Lokomotywa Super Tyne Stacyjkowo Tomy
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również