Kolorowe kręgle dla dzieci Chicco
Kolorowe kręgle dla dzieci Chicco
83,90
70,80

Kolorowe kręgle dla dzieci Chicco

     Zobacz opinie (5)
83,90
70,80
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 83,90
Chicco 00005228000000
W magazynie. Wysyłka DZISIAJ
Dostawa od 9,50
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Fit & Fun Kolorowe Kręgle marki Chicco to unikalny komplet do gry w kręgle dla dzieci od 12. miesiąca życia.

Linia Fit & Fun zabawek Chicco jednocześnie bawi i rozwija poprzez zachęcenie Twojego dziecka do ruchu w najbardziej popularnych dyscyplinach sportu. Te unikalne zabawki kształtują u najmłodszych zarówno zdolności motoryczne, jak i równowagę, precyzję oraz koordynację, jednocześnie bawiąc i umilając im czas. Na zestaw składają się kręgle zaprojektowane w formie sympatycznych, figlarnych małpek. Każdą z sześciu kolorowych figur można przepołowić i ułożyć z nich barwne, 12-elementowe wieże. To doskonały trening kreatywności dla Twojej pociechy. Dodatkowo, aby w naturalny sposób zachęcić najmłodszych do nauki liczenia, kręgle zostały ponumerowane.

W zestawie znajduje się także miękka piłeczka do strącania kręgli. Dzięki zastosowanemu materiałowi z powodzeniem nadaje się do bezpiecznego użytku w domu. Próby strącenia kręgli stymulują koordynację na linii ręka - oko oraz poprawiają precyzję ruchów. Zestaw Fit & Fun Kolorowe Kręgle marki Chicco nie tylko dostarcza rewelacyjnych emocji podczas każdego celnego trafienia w kręgle, lecz także uczy i rozwija koordynację oraz precyzję, stymuluje dziecięcą kreatywność.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 18. miesiąca życia.


Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (5)
5.0 / 5
średnia z 5 opinii
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze

Opinie o Kolorowe kręgle dla dzieci Chicco

Produkt OK.Polecam!!!
Produkt OK.Polecam
Duże kolorowe kręgle . Miłe zaskoczenie. synek bardzo chętnie się nimi bawi. Są elementem wspólnej zabawy ze starszym bratem
Duże i kolorowe
Bardzo ładne, kolorowe, zachęcają do zabawy
Bardzo ładne, kolorowe i zaskakująco duże kręgle.Możliwość rozłączania elementów i tworzenia innych kombinacji.Poza tym nauka cyferek - do wykorzystania przy starszych dzieciach.
Szata graficzna, wielkość.