Hula hop składane z masażerem neoprenowe 100cm Gymtek - różowe/szare
Hula hop składane z masażerem neoprenowe 100cm Gymtek
64,80
48,80

Hula hop składane z masażerem neoprenowe 100cm Gymtek

     
64,80
48,80
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 64,80
W magazynie. Wysyłka DZISIAJ
Dostawa od 8,98
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

 

Hula hop Gymtek z masażerem jest czymś znacznie więcej niż sprzętem, który kojarzy się z dziecięcymi zabawami. To bardzo funkcjonalny przyrząd do ćwiczeń, który jest łatwy w stosowaniu. Prezentowany model został wykonany z wytrzymałego tworzywa. Dzięki temu nie ulegnie odkształceniu również w czasie transportu. Hula hop 100 cm Gymtek może być składane, dzięki czemu bez trudu przetransportujesz go w dowolne miejsce. Dodatkowo model ten został wyposażony w wypustki, które przyspieszają rozbijanie tkanki tłuszczowej.

Hula hop składane z masażerem neoprenowe 100 cm Gymtek

Składane hula hop Gymtek ma średnicę metra. Dzięki temu będzie odpowiednie dla osób o różnej budowie. Sprawdzi się zarówno w przypadku nieco tęższych pań, jak i tych całkiem szczupłych. Przede wszystkim jednak może być wykorzystywane przez osoby w każdym wieku, a także niezależnie od płci. Z jego zalet skorzystają również panowie.

Hula hop składane z masażerem neoprenowe 100 cm Gymtek jest sprzętem, który pozwala na poprawę przede wszystkim mięśni brzucha, w tym mięśni poprzecznych. Dodatkowo pozwala też na wyrzeźbienie pośladków, bioder, a także poprawia napięcie mięśni odpowiedzialnych za prostą sylwetkę.

Hula hop z masażerem - prosty w użyciu sprzęt do ćwiczeń

Hula hop Gymtek neoprenowe jest odpowiedni dla osób, które nie mają wiele miejsca na przechowywanie sprzętów do ćwiczeń. Jest również dobrą alternatywą dla osób podróżujących, ponieważ jego transport nie sprawia większych trudności. Możesz zatem kontynuować treningi w dowolnym miejscu. Korzystanie z hula hop nie wymaga dużego wysiłku. Oznacza to, że będzie odpowiedni również dla osób o gorszej kondycji. To bardzo dobry sprzęt do rozpoczęcia przygody z regularnymi ćwiczeniami. Nie zniechęca, a przy tym szybko zapewnia zauważalne efekty.


Zadbaj o swoje ciało


Możesz być pewien, że z hula hop marki Gymtek zadbasz o swoje ciało. To proste akcesorium zapewni Ci intensywny trening. Właśnie dlatego szybko zauważysz poprawę sylwetki i wyrzeźbione mięśnie brzucha.Rozbij tkankę tłuszczową


Hula hop z wypustkami masującymi sprawia, że szybciej spalisz tkankę tłuszczową i szybciej zauważysz pożądane efekty. Wypustki masujące pozwalają na intensywniejszą pracę, przy czym nie są zbyt duże, więc są odpowiednie dla osób na każdym poziomie zaawansowania.
Zawsze pod ręką


Hula hop składa się z sześciu elementów, które umożliwiają przechowywanie hula hop w formie złożonej. Jest to duży atut, gdyż hula hop nie zajmuje zbyt wiele miejsca oraz możesz zabrać je ze sobą wszędzie.Parametry:

  • materiał: PP + EVA
  • powłoka neoprenowa
  • średnica: 100 cm
  • waga: 1,2 kg
  • 6-częściowa konstrukcja
  • wypustki masujące
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (0)
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze