Edukacyjny fotelik z pilotem Fisher Price
Edukacyjny fotelik z pilotem Fisher Price
325,00

Edukacyjny fotelik z pilotem Fisher Price

     Oceń produkt
325,00
Fisher Price CDF63
W magazynie. Wysyłamy w ciągu 24h
Dostawa od 8,60
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Edukacyjny fotelik malucha od Fisher Price to niesamowite bogactwo niespodzianek, które zostało ukryte w tej małej zabawce. Szukając zabawek dla dziecko kierujemy się jego bezpieczeństwem i rozwojem. Dobrze też jeżeli treści zabawki będą pasowały do danego etapu maluszka i wraz ze zdobywaniem nowych umiejętności pozwoli wskoczyć na wyższy poziom.

Zabawka pełna tajemnic!

Edukacyjny fotelik to jedna z tych zabawek, która podąża za rozwojem dziecka. Gdy maluszek będzie już w miarę samodzielnie się poruszał, usiądzie na nim i uruchomi wesołe piosenki i wypowiedzi. Mało tego... Dziecko ma do dyspozycji kolorowe przyciski od pilota oraz kolorowe kartki książki, które pozwolą przyswoić mu nazwy kolorów, kształtów, cyfr i wielu innych zwrotów potrzebnych do poszerzania swoich horyzontów.

Fotelik to jeden z tych produktów, który zostanie z nami na dłużej. Trzy poziomy edukacji pozwolą na dobranie ich indywidualnie pod umiejętności maluszka. Pierwszy z etapów to odkrywanie, gdzie dziecko będzie słuchało prostych dźwięków i słów. Drugi etap - zachęcanie - gdzie proste pytania i zdania mają zachęcić małego odkrywcę do działania. Ostatni z etapów - naśladowanie - pozwoli pobudzać dziecięcą wyobraźnię i kreatywność maluszka.

Fisher Price tworzy swoje produkty z dbałością o szczegóły. Szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo, rozwój i funkcjonalność. Ich zabawki mogą pochwalić się długą wytrzymałością dzięki, której ich zabawki mogą nam służyć przez wiele lat. Również fotelik wykonany został z materiałów wysokiej jakości, a brak ostrych krawędzi nie będzie stwarzał zagrożenia potencjalnymi urazami.

Odkrywanie nowych niespodzianek sprawią dziecku wiele radości. Chętnie będzie przesiadywał na swoim nowym mebelku, który dodatkowo wydaje wiele efektów dźwiękowych. Kto by nie chciał takiego sprzętu? Do tego swój własny pilot? Marzenie każdego maluszka. Otwierane siedzisko pozwala na przechowywanie drobnych zabawek, które dziecko będzie mogło mieć zawsze pod ręką. Dodatkowo pod klapką kryją się wesołe obrazki. Jest to idealny prezent, który nie tylko przyniesie wspaniałe godziny cudownej zabawy, ale również będzie wspierał rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.

Cechy produktu:

  • Odtwarza 50 piosenek,
  • Uczy liter, cyfr, kolorów i przeciwieństw,
  • 3 poziomy edukacji,
  • Wykonany z materiałów wysokiej jakości,
  • Otwierane siedzisko,
  • Zasilany przez baterie AAx3 (brak w zestawie).
Wiek: 12m+.

 


Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze