Butelka antykolkowa z nakładką Anti-colic 125 ml Avent
     Zobacz opinie (1)
Avent Philips

Butelka antykolkowa z nakładką Anti-colic 125 ml Avent

Avent Philips 810/14

Opcje:

Dostępność: Oczekujemy na dostawę
Koszt dostawy: 8,50

Spokojniejsze i szczęśliwsze dziecko, zwłaszcza w nocy z antykolkową butelką Philips Avent.

Antykolkowa butelka Philips Avent - łatwiejsza w użyciu oraz myciu. Klinicznie potwierdzone rzadsze występowanie kolki u dziecka.

Butelka znacznie zmniejsza częstotliwość występowania kolki i stanu rozdrażnienia u niemowląt, dzięki temu dziecko jest spokojniejsze, szczególnie w nocy.

Teraz dodatkowo do butelki dołączona zostaje nakładka Air Free.

Charakterystyka butelki:

Zaworek antykolkowy o potwierdzonej skuteczności

Wyjątkowy zaworek antykolkowy został opracowany w taki sposób, by zapobiec gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka. Podczas picia z butelki, zaworek zintegrowany ze smoczkiem rozciąga się, nie pozwalając na wytworzenie się próżni i odsysa powietrze do środka butelki

Nakładka Air Free

Jest to specjalnie zaprojektowana nakładka, która odciąga powietrze ze smoczka. Butelki można używać zarówno z nakładką jak i bez niej, a łatwy montaż i demontaż dodatkowo dobrze wpływają na utrzymanie czystości i higieny butelki.

Żebrowana faktura smoczka

Dzięki specjalnej fakturze smoczek nie zapada się, co pozwala na komfortowe i ciągłe karmienie, bez potrzebny robienia przerw.

Konstrukcja zapobiegająca przeciekaniu

Butelka została wykonana w taki sposób, by zapobiec przeciekaniu, dzięki czemu jej użytkowanie staje się jeszcze przyjemniejsze.

Łatwe użytkowanie i czyszczenie, szybkie i łatwe składanie.

Szeroka szyjka butelki i zaokrąglone brzegi ułatwiają napełnianie i czyszczenie. Produkt składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty.

Znacznie krótszy stan rozdrażnienia

Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że antykolkowa butelka do karmienia Philips AVENT skraca stan rozdrażnienia o 60% w porównaniu do dzieci karmionych konkurencyjnymi butelkami antykolkowymi.


Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort

Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę do karmienia można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.

Dostępne smoczki o różnych stopniach wypływu

Butelki antykolkowe Philips AVENT oferują różne stopnie wypływu, aby zaspokoić rosnące potrzeby Twojego dziecka. Pamiętaj, że oznaczenia wieku mają charakter orientacyjny, ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie. Wszystkie smoczki są dostępne w zestawach po dwie sztuki.

Ta butelka nie zawiera bisfenolu A*

Butelka antykolkowa do karmienia Philips AVENT została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A* (polipropylenu).

W opakowaniu:

  • 1 sztuka butelki z nakładką o pojemności 125 ml
  • smoczek dla noworodków 0+
5.0 / 5
średnia z 1 opinii
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze
Dodaj opinię

Opinie o Butelka antykolkowa z nakładką Anti-colic 125 ml Avent

Niba1
18.12.2019
Świetny patent, zaworek odpowietrzający działa super, w przeciwieństwie do smoczków innych firm, które potrafią się zatykać, nie wydaje też podczas wprowadzania powietrza dźwięków, co np. mojego bobasa rozpraszało w innych butelkach przy karmieniu. Nakładka działa dobrze, oczywiście powietrze czasem dostanie się do smoczka, zwłaszcza pod koniec jedzenia, ale wciąż jest to przełom w temacie karmienia butelką tak, żeby udało się odtworzyć dziecku pozycję jak przy piersi, bez butli postawionej pionowo. Bardzo polecam!
Zalety:Jakość wykonania
Zaworek odpowietrzający
Nakładka antykolkowa
Kształt smoczka
Wady:Brak. Szkoda jedynie, że nie ma tych butelek w rozmiarze 150-200ml, skok ze 120ml na 280ml to godzić duża różnica
Model: 810/14
Kod EAN: 8710103852636
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Butelka antykolkowa z nakładką Anti-colic 125 ml Avent
Adres e-mail:
Treść:
Pamiętaj, Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Inni kupili równieżKlienci, którzy kupili ten produkt kupili także