Butelka antykolkowa z nakładką Anti-colic 125 ml Avent

     Zobacz opinie (2)
39,90
32,99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,90
Avent Philips 810/14
Oczekujemy na dostawę
Dostawa od 8,98
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Spokojniejsze i szczęśliwsze dziecko, zwłaszcza w nocy z antykolkową butelką Philips Avent.

Antykolkowa butelka Philips Avent - łatwiejsza w użyciu oraz myciu. Klinicznie potwierdzone rzadsze występowanie kolki u dziecka.

Butelka znacznie zmniejsza częstotliwość występowania kolki i stanu rozdrażnienia u niemowląt, dzięki temu dziecko jest spokojniejsze, szczególnie w nocy.

Teraz dodatkowo do butelki dołączona zostaje nakładka Air Free.

Charakterystyka butelki:

Zaworek antykolkowy o potwierdzonej skuteczności

Wyjątkowy zaworek antykolkowy został opracowany w taki sposób, by zapobiec gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka. Podczas picia z butelki, zaworek zintegrowany ze smoczkiem rozciąga się, nie pozwalając na wytworzenie się próżni i odsysa powietrze do środka butelki

Nakładka Air Free

Jest to specjalnie zaprojektowana nakładka, która odciąga powietrze ze smoczka. Butelki można używać zarówno z nakładką jak i bez niej, a łatwy montaż i demontaż dodatkowo dobrze wpływają na utrzymanie czystości i higieny butelki.

Żebrowana faktura smoczka

Dzięki specjalnej fakturze smoczek nie zapada się, co pozwala na komfortowe i ciągłe karmienie, bez potrzebny robienia przerw.

Konstrukcja zapobiegająca przeciekaniu

Butelka została wykonana w taki sposób, by zapobiec przeciekaniu, dzięki czemu jej użytkowanie staje się jeszcze przyjemniejsze.

Łatwe użytkowanie i czyszczenie, szybkie i łatwe składanie.

Szeroka szyjka butelki i zaokrąglone brzegi ułatwiają napełnianie i czyszczenie. Produkt składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty.

Znacznie krótszy stan rozdrażnienia

Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że antykolkowa butelka do karmienia Philips AVENT skraca stan rozdrażnienia o 60% w porównaniu do dzieci karmionych konkurencyjnymi butelkami antykolkowymi.


Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort

Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę do karmienia można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.

Dostępne smoczki o różnych stopniach wypływu

Butelki antykolkowe Philips AVENT oferują różne stopnie wypływu, aby zaspokoić rosnące potrzeby Twojego dziecka. Pamiętaj, że oznaczenia wieku mają charakter orientacyjny, ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie. Wszystkie smoczki są dostępne w zestawach po dwie sztuki.

Ta butelka nie zawiera bisfenolu A*

Butelka antykolkowa do karmienia Philips AVENT została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A* (polipropylenu).

W opakowaniu:

  • 1 sztuka butelki z nakładką o pojemności 125 ml
  • smoczek dla noworodków 0+
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (2)
5.0 / 5
średnia z 2 opinii
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze

Opinie o Butelka antykolkowa z nakładką Anti-colic 125 ml Avent

Butelka super
Spełnia swoje zastosowanie
Świetny patent, zaworek odpowietrzający działa super, w przeciwieństwie do smoczków innych firm, które potrafią się zatykać, nie wydaje też podczas wprowadzania powietrza dźwięków, co np. mojego bobasa rozpraszało w innych butelkach przy karmieniu. Nakładka działa dobrze, oczywiście powietrze czasem dostanie się do smoczka, zwłaszcza pod koniec jedzenia, ale wciąż jest to przełom w temacie karmienia butelką tak, żeby udało się odtworzyć dziecku pozycję jak przy piersi, bez butli postawionej pionowo. Bardzo polecam!
Jakość wykonania
Zaworek odpowietrzający
Nakładka antykolkowa
Kształt smoczka
Brak. Szkoda jedynie, że nie ma tych butelek w rozmiarze 150-200ml, skok ze 120ml na 280ml to godzić duża różnica