Disney

Zosia - Syrenka magiczne światła Disney

       Oceń produkt
Dostępność: Produkt niedostępny!

Z nową zabawką z serii Magiczne Światełka teraz każda kąpiel będzie świetną zabawą!

Księżniczka Zosia, która zamieniła się w syrenkę, zaprasza do wspólnego przeżywania wyjątkowych podwodnych przygód. Fioletowa płetwa Zosi nie tylko pięknie wygląda i się błyszczy, lecz także jest ruchoma, dzięki czemu nasza syrenka z łatwością porusza się po podwodnej krainie.

Cały strój księżniczki udekorowany jest muszelkami i morskimi motywami, ale najważniejszą ozdobą jest fioletowa muszelka na pasku. Po jej naciśnięciu ogon Zosi i jej amulet, z którymi nigdy się nie rozstaje, rozbłyskują wielokolorowymi światełkami!

Zestaw Zosia Syrenka z serii Magiczne Światełka spodoba się nie tylko fanom serialu „Jej Wysokość Zosia". Każda dziewczynka zachwyci się kolorowymi światełkami i pięknymi zdobieniami, które prezentuje Zosia w postaci syrenki.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.

 

 

 

 

 

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Wybierz ocenę

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Zosia - Syrenka magiczne światła Disney
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również