Smoczek silikonowy FlexiFit Ultra Soft 0-6m 2 szt. Avent

     Oceń produkt
29,90
Avent Philips 213/20
Oczekujemy na dostawę
Dostawa od 8,50
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Nowy, ortodontyczny smoczek zapewniający maksymalną wygodę i bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

Nowa seria SOFT oferuje smoczki z bardzo miękką tarczą FlexiFit, która jest delikatniejsza i przyjemniejsza w użytkowaniu. Zaokrąglona tarcza zapobiega otarciom, dodatkowo została wyposażona w 6 otworów które zapewniają odpowiedni przepływ powietrza.

W zestawie etui do sterylizacji w mikrofalówce! Teraz możesz szybko i łatwo zadbać o dokładną higienę smoczków dla twojej pociechy. Wlej wodę do etui i umieść w nim smoczki, teraz włóż do mikrofalówki na około 3 minuty - gotowe!

Ortodontyczne, miękkie i symetryczne smoczki firmy Philips AVENT opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka.

Smoczki firmy Philips AVENT są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani zapachu.

Charakterystyka:

  • Ortodontyczny, symetryczny i miękki smoczek - Płaskie smoczki Philips AVENT w kształcie kropli opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Spełniają te wymagania, nawet jeśli smoczek obróci się w buzi.
  • Higieniczne etui do sterylizacji - Etui pomoże utrzymać smoczek w czystości i ułatwić przechowywanie np. w podróży, na spacerze. Dzięki możliwości sterylizacji w mikrofalówce masz pewność, że smoczki będą utrzymane w najwyższej higienie.
  • Przyjazne smoczki silikonowe - Smoczek silikonowy firmy Philips AVENT nie ma smaku ani nie wydziela zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej go zaakceptuje. Materiał silikonowy jest gładki, przezroczysty, łatwy w czyszczeniu i nie lepi się. Smoczek jest trwały i w miarę upływu czasu nie zniekształca się ani nie ulega przebarwieniom.
  • Bardzo miękka tarcza SOFT - Tarcza z technologią FlexiFit jest miękka i delikatna dla skóry dziecka. Nie powoduje zbytniego nacisku na skórę dziecka, co ogranicza ślady na skórze. Wyposażona w 6 dziurek zapewnia skórze swobodne oddychanie.
  • Bezpieczny uchwyt w kształcie pierścienia - Umożliwia łatwe wyjęcie smoczka Philips AVENT w dowolnym momencie.

Nie zawiera bisfenolu A.

W opakowaniu:

  • 2 sztuki smoczka w rozmiarze 0-6 miesięcy, całość zamknięta w przeźroczystym etui.
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze