Smoczek do butelki kaszka Classic Plus 2 sztuki Avent

     Zobacz opinie (10)
29,99
29,90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,19
Avent Philips 636/27
Oczekujemy na dostawę
Dostawa od 8,99
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Antykolkowy smoczek do butelek klasycznych od Philips Avent do dobre karmienie i spokojny sen Twojego dziecka. Pomaga uspokoić dziecko, szczególnie w nocy. Dzięki klasycznemu smoczkowi Philips Avent dziecko może kontrolować wypływ pokarmu, co pozwala uniknąć przekarmienia i wypluwania. Wyjątkowa osłonka zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki. Wspomaga zdrowe, aktywne karmienie i zmniejsza częstotliwość występowania rozdrażnienia i kolki.

Cechy smoczka:

  • Łatwe przysysanie dzięki wyjątkowemu zaworkowi, który zgina się, dostosowując się do rytmu ssania dziecka. Mleko przepływa tak szybko, jak chce tego dziecko, co zapewnia mu większy komfort.
  • Znacznie skraca stan rozdrażnienia. Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że klasyczna butelka do karmienia Philips AVENT skraca stan rozdrażnienia o około 28 minut na dobę w porównaniu ze zwykłą butelką (46 min w porównaniu do 74 min, p = 0,05). Jest to szczególnie widoczne w nocy.
  • Wyjątkowy system antykolkowy - Podczas karmienia dziecka wyjątkowy zaworek smoczka zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka.
  • Dostępne smoczki o różnych stopniach wypływu - Klasyczne butelki Philips AVENT oferują różne stopnie wypływu, aby zaspokoić rosnące potrzeby Twojego dziecka. Pamiętaj, że oznaczenia wieku mają charakter orientacyjny, ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie. Wszystkie smoczki są dostępne w zestawach po dwie sztuki.
  • Zgodność z klasycznymi butelkami do karmienia - Zalecamy używanie klasycznego smoczka wyłącznie z klasycznymi butelkami.

W opakowaniu:

  • 2 sztuki smoczka do gęstych pokarmów typu kaszka 6m+
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (10)
4.9 / 5
średnia z 10 opinii
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze

Opinie o Smoczek do butelki kaszka Classic Plus 2 sztuki Avent

Polecam
Towar zgodny z opisem, szybka realizacja, polecam.
Polecam, wszystko zgodne z opisem
Smoczek do picia kaszki sprawdza się nam zarówno przy gęstszej jak i rzadszej kaszce. Niestety dość szybko pękł przy samym czubku i musieliśmy wymieniać na nowy (używałam ok. 2,5 m-ca 2x dziennie).
dobre odpowietrzanie butelki
szybko się niszczy
Produkt zgodny z oczekiwaniami. Młody pije kaszkę bez żadnych problemów :)
doskonałe dla najmłodszych.
Jak zwykle o produktach z avant nie można powiedzieć nic złego
Brak
Jak zwykle na produktach z avantu nie można się zawieść.
Brak
Bardzo szybka wysyłka, produkt nienaruszony w orginalnym opakowaniu. Polecam.
brak
Produkt na prawdę warty polecenia.
brak