Ramka na zdjęcie + odcisk My Baby Touch Baby Art (Copper Edition)
     Oceń produkt
Baby Art

Ramka na zdjęcie + odcisk My Baby Touch Baby Art (Copper Edition)

Baby Art 3601092400
     Oceń produkt

Opcje:

Dostępność: Produkt niedostępny!
Koszt dostawy: 7,50

O tym, że każda chwila z dzieckiem jest bezcenna i niepowtarzalna, wiedzą wszyscy rodzice. Właśnie dla nich firma Baby Art stworzyła zestaw, dzięki któremu można zachować na pamiątkę jedną z takich cennych chwil w życiu naszej pociechy.

Seria My Baby Touch firmy Baby Art łączy w sobie wszystkie cechy prezentu idealnego. Składa się z dwóch połączonych ramek oraz zestawu do samodzielnego wykonania odcisku.

Jego obsługa jest niezwykle prosta, a masa jest w 100% bezpieczna dla dziecka. Wystarczy krótka chwila, aby uwiecznić na niej rączkę bądź stópkę naszej pociechy. Jeśli nie będziecie zadowoleni ze świeżego odcisku, masę można ponownie uformować i na nowo odcisnąć pożądany kształt. Odcisk nie wymaga wypalania ani zastosowania innych materiałów, wystarczy odczekać dobę i po tym czasie można już włożyć odcisk do ramki. Brzmi banalnie prosto? I tak właśnie jest! Tak niewiele potrzeba, aby cieszyć się powtarzalną pamiątką przez długie lata.

Ramka My Baby Touch zachwyci nie tylko każdego rodzica, ale będzie także wyjątkowym prezentem dla dziecka, gdy podrośnie i będzie mogło porównać wielkość swoich rączek i stóp. Bo najlepszy prezent to taki, który ucieszy całą rodzinę!

W zestawie aż 4 kolory tła!

Wiek dziecka: od narodzin

Ramka na zdjęcie + odcisk My Baby Touch Baby Art (Copper Edition) opinie:

Dodaj swoją opinię
Wybierz ocenę produktu

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
Model: 3601092400
Kod EAN: 3220660288762
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Ramka na zdjęcie + odcisk My Baby Touch Baby Art (Copper Edition)
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.