Nocniczek 3w1 Miki Tomy
Tomy

Nocniczek 3w1 Miki Tomy

       Oceń produkt
Dostępność: Produkt niedostępny!

Wielofunkcyjny nocniczek z ulubionymi postaciami z bajek! 

Nocniczek 3w1 wersja Micky to duże ułatwienie podczas nauki pierwszych samodzielnych kroków korzystania z toalety. Kolorowy i dźwięczny nocniczek ułatwi naukę korzystania z niego, a jego wielofunkcyjność sprawi, że będzie bardzo praktycznym rozwiązaniem na dłużej.

Gdy maluch wyrośnie już z nocniczka, samą nakładkę można wykorzystać na ubikacji - do nauki korzystania z dużej toalety. Nocniczek posiada również przykrywę, dzięki czemu posłuży jako podnóżek do mycia rączek w wysokiej umywalce.

Deska nocniczka jest miękka i komfortowa dla malucha, dzięki czemu będzie chętniej z niego korzystał. Podczas zabawy nocniczek odgrywa fanfary (wystarczy pociągnąć za rączkę Myszki), co sprawia że dziecko jeszcze bardziej go polubi.

Wykonany jest z solidnych materiałów, zapewnia stabilność podczas korzystania z niego zarówno jako nocniczka lub jako podnóżka.

Wyciągana wkładka ułatwi opróżnianie nocniczka po skorzystaniu przez dziecko. Bez problemu można utrzymać go w czystości.

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Wybierz ocenę

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
Przybliżoną wysokość miesięcznej raty kredytu uzyskasz korzystając z poniższego symulatora.

e-Raty Santander

  • e-Raty Santander
    - Oprocentowanie 0.55%
    - Wymagana pierwsza wpłata: 0%
    - Potrącenie: 0%
    - Ilość rat: 6 - 36 miesięcy

Mimo, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby symulator pokazywał dokładne wyliczenia, rata wyliczona przez symulator może się nieznacznie różnić od raty ustalonej przez bank. Obliczenia przeprowadzone za pomocą symulatora rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 kc.

Więcej o sprzedaży ratalnej
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Nocniczek 3w1 Miki Tomy
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również