Nipletka na wklęsłe brodawki Avent

     Zobacz opinie (1)
149,00
Avent Philips 152/01
Oczekujemy na dostawę
Dostawa od 8,99
Podobne produktyInne produkty z tej kategorii
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Płaskie lub wklęsłe brodawki to problem wielu mam, który może uniemożliwić karmienie piersią.

Każda przyszła mama, która pragnie karmić piersią szuka jak najlepszych rozwiązań. Sprawdzonym i bezpiecznym, na ten kłopot, sposobem jest zaprojektowane przez wybitnego brytyjskiego chirurga plastycznego, jedyne w swoim rodzaju, rewolucyjne Niplette. Poprzez delikatne ssanie Niplette wyciąga brodawkę do małego plastikowego kapturka przypominającego naparstek.

Po kilku tygodniach nieprzerwanego noszenia, sutek pozostanie trwale wyciągnięty. Wspomoże wyciągnięcie sutka, co ułatwi dziecku uchwycenie go i jednocześnie zainicjuje karmienie piersią. Najlepiej stosować przed zajściem w ciążę. Aby osiągnąć trwały efekt, można korzystać z przyrządu również w ciągu pierwszych sześciu miesięcy ciąży. Nie zaleca się korzystania z przyrządu w ostatnim trymestrze ciąży. Jeśli wklęsłe brodawki nie są wadą wrodzoną, a zaobserwowano je niedawno, przed użyciem Niplette należy bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Niplette służy do korekcji wklęsłych brodawek sutkowych posiadanych z powodów dziedzicznych lub wykształconych w okresie dojrzewania.

W zestawie:

  • 1 sztuka Nipletka firmy Avent.
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (1)
5.0 / 5
średnia z 1 opinii
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze

Opinie o Nipletka na wklęsłe brodawki Avent

Super praktyczna warto wydać raz a jak przydatne na całe życie POLECAM
Mała nie widoczna