Nipletka na wklęsłe brodawki Avent
Avent Philips

Nipletka na wklęsłe brodawki Avent

       Oceń produkt
117,00 zł
Ilość:
Do schowka Zapytaj o produkt
Dostępność: W magazynie. Wysyłka DZISIAJ

Płaskie lub wklęsłe brodawki to problem wielu mam, który może uniemożliwić karmienie piersią.

Każda przyszła mama, która pragnie karmić piersią szuka jak najlepszych rozwiązań. Sprawdzonym i bezpiecznym, na ten kłopot, sposobem jest zaprojektowane przez wybitnego brytyjskiego chirurga plastycznego, jedyne w swoim rodzaju, rewolucyjne Niplette. Poprzez delikatne ssanie Niplette wyciąga brodawkę do małego plastikowego kapturka przypominającego naparstek.

Po kilku tygodniach nieprzerwanego noszenia, sutek pozostanie trwale wyciągnięty. Wspomoże wyciągnięcie sutka, co ułatwi dziecku uchwycenie go i jednocześnie zainicjuje karmienie piersią. Najlepiej stosować przed zajściem w ciążę. Aby osiągnąć trwały efekt, można korzystać z przyrządu również w ciągu pierwszych sześciu miesięcy ciąży. Nie zaleca się korzystania z przyrządu w ostatnim trymestrze ciąży. Jeśli wklęsłe brodawki nie są wadą wrodzoną, a zaobserwowano je niedawno, przed użyciem Niplette należy bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Niplette służy do korekcji wklęsłych brodawek sutkowych posiadanych z powodów dziedzicznych lub wykształconych w okresie dojrzewania.

W zestawie:

  • 1 sztuka Nipletka firmy Avent
Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Wybierz ocenę

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
Przybliżoną wysokość miesięcznej raty kredytu uzyskasz korzystając z poniższego symulatora.

e-Raty Santander

  • e-Raty Santander
    - Oprocentowanie 0.55%
    - Wymagana pierwsza wpłata: 0%
    - Potrącenie: 0%
    - Ilość rat: 6 - 36 miesięcy

Mimo, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby symulator pokazywał dokładne wyliczenia, rata wyliczona przez symulator może się nieznacznie różnić od raty ustalonej przez bank. Obliczenia przeprowadzone za pomocą symulatora rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 kc.

Więcej o sprzedaży ratalnej
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Nipletka na wklęsłe brodawki Avent
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również