Tomy

Mata zmywalna z szablonami Aquadoodle Tomy

       Oceń produkt   Zobacz opinie (2)
67,00 zł
75,00 zł
Ilość:
Powiadom o dostawie Do schowka Zapytaj o produkt

Extra mata wodna do rysunków dla wszystkich kreatywnych dzieciaków, które rozpoczynają przygodę z rysowaniem!

Na macie można tworzyć rysunki, które powstają dzięki specjalnemu wodnemu flamastrowi, wystarczy wykorzystać do tego trochę wody. Mata Aquadoodle zapewnia kreatywną, ale i czystą zabawę - magiczne rysunki po chwili znikają. Mata to idealne rozwiązanie dla początkujących artystów, zapewni czystą zabawę bez chlapania i brudzenia niezmywalnymi pisakami czy farbą!

Zestaw uatrakcyjnia kieszonka, która zawiera 5 szablonów ze zwierzątkami. Dzięki nim na macie można wyczarować zwierzątka morskie.

Do zestawu dołączony jest 1 flamaster aquadoodle.

Z maty można korzystać na stole, podłodze lub innej płaskiej powierzchni. Można ją również zamontować na ścianie bądź tablicy (zestaw nie zawiera elementów do montażu na ścianie)

Mata pomoże rozwinąć wyobraźnię i kreatywność dziecka. Ćwiczy rączkę oraz zdolności manualne. Pierwsza nauka trzymania flamastra to doskonały wstęp do edukacji przedszkolnej oraz szkolnej.

Wymiary maty: 78cm/70cm

Wiek dziecka: +18 miesięcy

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Anna
10.02.2015
Nareszcie czysta zabawa, moje bliźniaki lubią malować ta mata ratuje nasze podłogi i ściany :) potrafi zając dzieciaki na wiele godzin. Jest na tyle duża że dwójka dzieci bez problemu umie się nią podzielić.
PlusyPlusy:czysta zabawa i radość dzieci
MinusyMinusy:tylko jeden flamaster
Grzelin
22.12.2014
Ciekawy gadżet, urozmaicający czas spędzony z dzieckiem, jednak nie do zastąpienia przez prawdziwe kredki i zwykły papier. za największy minus uważam fakt, że mata nie jest usztywniona, tylko można ją składać, co powoduje, że łatwo się marszczy i przesuwa, kiedy dziecko na niej usiądzie lub się oprze. Za taką nieco wysoką cenę, nie kupiłbym jej drugi raz.
PlusyPlusy:-rysowanie bez brudzenia
-można jej używać wielokrotnie
MinusyMinusy:-cena
-niska jakość wykonania
-mata nie jest sztywna, łatwo marszczy się i roluje, utrudniając rysowanie na niej
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Mata zmywalna z szablonami Aquadoodle Tomy
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również