Lokomotywa Super Zack Stacyjkowo Tomy
 
Tomy

Lokomotywa Super Zack Stacyjkowo Tomy

       Oceń produkt   Zobacz opinie (3)
21,00 zł
Ilość:
Do schowka Zapytaj o produkt
Dostępność: W magazynie. Wysyłka DZISIAJ

Zbierz całą kolekcję lokomotyw i sprawdź ich możliwości.

Stacyjkowo to miasteczko, w którym mieszkają wyjątkowe lokomotywy. Każda z nich jest inna i specjalizuje się w różnych zadaniach, ale mimo to mogą na sobie polegać i miło razem spędzają czas. Dzięki współpracy i wzajemnemu wsparciu lokomotywy są w stanie sprostać każdemu zadaniu, przed którymi stoją co dnia.

Głównym lokomonterem w Stacyjkowie jest Zack. To on zarządza pracą pozostałych lokomotyw inżynierów i jest w tym najlepszy! Gdy tylko Stacyjkowo potrzebuje nowego mostu, stacji lub torów, to na miejscu już jest Zack ze swoim zespołem i ciężko pracują od rana do wieczora. Przy okazji lokomonter Zack uczy ciuchciaka Bruno przydatnych rzeczy i pokazuje mu, jak to jest zrobione.

Lokomotywa wiernie odzwierciedla bohatera z bajki i posiada specjalne zaczepy, dzięki którym przyłączysz do niej inne wagony. Pasuje też do torów Stacyjkowo sprzedawanych oddzielnie.

Kolory mogą się różnić od tych na zdjęciu.

Wymiar lokomotywy: długość 9 cm

Wiek dziecka: +3 lata

 

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
1234
09.03.2016
Super zabawka z serialu dla dzieci pt Stacyjkowo , z możliwoscią dokupienia do kolekcji np. torów oraz innych lokomotyw.
Można stworzyć dziecku całe miasteczko Stacyjkowo
PlusyPlusy:dobre wykonanie
Lusi
26.11.2015
Dobra cena za dobrą jakość - dziś zamawiam i płacę -na drugi dzień odbieram. Więc jeżeli komuś zależy na czasie - POLECAM !!! To nie są obietnice szybkiej wysyłki a prawdziwe realizacje.
PlusyPlusy:Świetne wykonanie
Filemon
02.11.2015
zabawka spełnia oczekiwania dziecka
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Lokomotywa Super Zack Stacyjkowo Tomy
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również