Lokomotywa Super patrol Koko Stacyjkowo Tomy
 
Tomy

Lokomotywa Super patrol Koko Stacyjkowo Tomy

       Oceń produkt   Zobacz opinie (2)
Dostępność: Produkt niedostępny!

Zawitaj do Stacyjkowa i przeżyj tam niezapomniane przygody!

Stacyjkowo to miasteczko, w którym mieszkają wyjątkowe lokomotywy. Każda z nich jest inna i specjalizuje się w różnych zadaniach, ale mimo to mogą na sobie polegać i miło razem spędzają czas. Dzięki współpracy i wzajemnemu wsparciu lokomotywy są w stanie sprostać każdemu zadaniu, przed którymi stoją co dnia.

Koko to jedna z głównych bohaterek bajki, a także ciuchcia z niespożytą energią. Do jej ulubionych zajęć należy rywalizacja w wyścigach i przeżywanie nowych przygód. To niezwykle szybka i nieustraszona lokomotywa pasażerska wzorowana na japońskim pociągu Shinkansen. Razem z Bruno i Wilsonem, swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Koko uczy się odpowiedzialności i tego, jak być niezawodną lokomotywą.

Zabawka wiernie odzwierciedla bohaterów bajki i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Pasuje do innych zestawów z serii Stacyjkowo firmy TOMY sprzedawanych oddzielnie, a dzięki specjalnym zaczepom można do niej podpiąć inne kolejki.

Kolory mogą się różnić od tych na zdjęciu.

Wymiar lokomotywy: długość 9 cm

Wiek dziecka: +3 lata

 

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
krys
06.02.2017
super zabawka duzo radości dla obdarowanego dziecka
krystyna
08.12.2015
trudno mi ocenic produkt ,poniewaz zakupilam go jako jeden z dziesieciu lokomotywek na prezent gwiazdkowy.Ocena bedzie z chwila rozpoczecia uzytkowania przez obdarowanego.Wizualnie jest zgodny z oferta,czyli ladny i kolorowy
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Lokomotywa Super patrol Koko Stacyjkowo Tomy
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również