Jungle Speed Rebel
Rebel

Jungle Speed Rebel

       Oceń produkt
Dostępność: Produkt niedostępny!

Pozbądź się wszystkich kart nim ubiegnie się twój przeciwnik!

Jungle Speed to najpopularniejsza gra ostatnich czasów, która przypadnie do gustu każdemu członkowi rodziny. Jest mała i poręczna, dzięki czemu sprawdzi się podczas jesiennych wieczorów w domu, wakacyjnych wyjazdach, czy imprezach.

Bądź spostrzegawczy i przede wszystkim szybki! Postaw totem na środku i rozdaj karty graczom. Wszyscy gracze odkrywają jedną kartę w tym samym momencie. Gdy zobaczysz identyczny obrazek na swojej karcie oraz karcie przeciwnika szybko chwyć za totem. Jeśli uda ci się to zrobić pierwszemu jesteś bezpieczny, jeśli nie zgarniasz karty przeciwników. Uważaj, gdy chwycisz za totem w złym momencie lub go przewrócisz znów zgarniasz wszystkie karty! Wygrywa ten, kto jako pierwszy pozbędzie się wszystkich kart.

W teorii wydaje się banalnie proste, jednak w praktyce okazuje się całkiem inaczej. Musisz wykazać się dużą spostrzegawczością, ilustracje są bardzo podobne i różnią się czasem tylko małymi szczegółami!

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych kart - zabawa nigdy się nie znudzi!

W zestawie:

  • 80 kart
  • 1 totem
  • 1 woreczek
  • instrukcja gry

Liczba graczy: 2-10
Wiek dziecka: +7 lat

 

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Wybierz ocenę

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Jungle Speed Rebel
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również