Fotelik samochodowy Priori SPS+ Maxi-Cosi

     
689,00
390,50
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 689,00
Maxi-Cosi 8636369120
Oczekujemy na dostawę
Dostawa od 9,50
-43%
Podobne produktyInne produkty z tej kategorii
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Gdy wyjeżdżasz na drogę z dzieckiem w samochodzie to oczywiste, że chcesz zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo. Dlatego sadzasz go w foteliku samochodowym Priori SPS+ marki Maxi-Cosi.

Prezentowany model fotelika wyposażony został w zagłówek amortyzujący wstrząsy, dzięki czemu na każdej drodze maluszek ma zapewnioną bezpieczną jazdę. Priori SPS+ wyposażono także w System Ochrony Bocznej (Side Protection System), który zdecydowanie podwyższa bezpieczeństwo dziecka w przypadku kolizji bocznej. Jedna na 4 wypadki samochodowe to kolizja boczna. Ten typ stłuczek jest na ogół bardziej poważny niż inne - i wywołuje poważniejsze urazy. Dlatego jest to takie ważne, aby mieć w samochodzie fotelik wyposażony w System Ochrony Bocznej.

Wszystkie foteliki marki Maxi-Cosi są wyposażone w technologię ochrony przed bocznym uderzeniem. Części fotelika, które obejmują głowę dziecka są wzmocnione warstw pianki i EPS. Pochłaniają one siłę uderzeń bocznych i tylnych, oraz powodują odbicie przy uderzeniach z przodu. Rozprowadzają również siłę uderzenia z dala od ciała dziecka. System ochrony bocznej Maxi-Cosi błyskawicznie pochłania siłę uderzenia w celu uniknięcia poważnych urazów głowy. Dlatego też kluczową kwestią jest to, aby nigdy nie usuwać z fotelika żadnych warstw z pianki, nawet podczas czyszczenia.

Jeśli bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas podróży jest dla Ciebie kwestią priorytetową, wyboru fotelika możesz dokonać tylko jednego - Priori SPS+ marki Maxi-Cosi.

Parametry fotelika:

  • wiele pozycji ustawienia siedziska
  • zaczepy przytrzymujące szelki
  • System Ochrony Bocznej
  • dla dzieci od 9 miesiąca do 4 roku życia
  • waga dziecka: 9-18kg
  • wzrost dziecka: 67-105cm
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (0)
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze