Ekspander metalowy 5 sprężyn Profit

     
49,99
39,99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99
DK3225
Oczekujemy na dostawę
Dostawa od 8,98
-20%
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Nie potrzebujesz ogromnych sprzętów siłowych, licznych sztang, hantli i obciążeń, by we własnych czterech ścianach wypracować mięśnie ze stali w górnej części ciała. Wystarczy Ci metalowy ekspander z 5 sprężynami marki Profit.

Oczywiście musisz z jego użyciem trenować systematycznie, by efekty przyszły szybko i były satysfakcjonujące. A jego konstrukcja pozwala na zaangażowanie niemal wszystkich grup mięśniowych górnej partii ciała. Wystarczy zmodyfikować pozycję, by trenować biceps, klatkę piersiową czy mięsień czworoboczny. To zależy tylko od Ciebie! Do tego nie musisz martwić się też zbyt dużym lub słabym oporem. 5 mocnych metalowych sprężyn jest łatwych w wyjmowaniu, a w ten sposób zmniejszysz bądź zwiększysz obciążenie, tak by trening był zawsze satysfakcjonujący. Dbają też o to odpowiednio wyprofilowane rączki, które nie ślizgają się w dłoni, więc ryzyko urazu powodowanego wysunięciem się ekspandera jest zminimalizowane.

Co ważne, model ma niewielkie wymiary. Nie musisz dysponować wielką przestrzenią treningową, ba! możesz wziąć go ze sobą wszędzie, np. na urlop. W końcu aktywnie spędzone wakacje są najlepiej wykorzystanym czasem wolnym!


Parametry:

  • długość sprężyn: 28cm
  • długość rączki: 10 cm
  • średnica sprężyn: 17 mm
  • materiał: sprężyny metalowe, tworzywo sztuczne
Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (0)
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze