Ekspander gumowy Body Trimmer SB 2020 Body Sculpture
Ekspander gumowy Body Trimmer SB 2020 Body Sculpture
39,99
30,22

Ekspander gumowy Body Trimmer SB 2020 Body Sculpture

     
39,99
30,22
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99
SB 2020
W magazynie. Wysyłamy w ciągu 24h
Dostawa od 8,99
-24%
  • Opis produktu
Zapytaj o produkt

Przyrząd pomaga w podczas ćwiczeń mięśni ramion, klatki piersiowej, brzucha, pleców i miednicy. Body trimmer wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Posiada silne, odporne na rozciąganie gumy oraz trwałe uchwyty.

Zastosowanie:

Ten prosty przyrząd składa się z wytrzymałej gumy lateksowej i dwóch mocnych plastikowych uchwytów. Rozciąga się pod wpływem siły, jaką wkładamy w ćwiczenia. Zastosowanie BODY TRIMMERA jest bardzo szerokie. Bardzo dobrze zastępuje prace na maszynach, doskonale sprawdza się podczas ćwiczeń rozciągających jak również do ćwiczeń techniką pilates.

Ponad to używanie BODY TRIMMERA sprawi, że dostarczysz mięśniom dodatkowej pracy, dzięki czemu ćwiczenia staną się bardziej efektywne. Głównym zadaniem BODY TRIMMERA jest stwarzanie oporu, który należy pokonać dlatego właśnie programy ćwiczeń wykorzystujące BODY TRIMMERA bardzo dobrze sprawdzają się w treningach wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy .

Ćwiczenia z BODY TRIMMEREM uelastyczniają ciało pomagają także w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Dodatkowym atutem są uchwyty umieszczone na końcach, które pomagają w stabilnym umieszczeniu ręki lub nogi podczas ćwiczenia.

Długość - 275 cm

Zapytaj o produkt
  • Opinie klientów (0)
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze