Chicco

Puzzle domek PL/EN Chicco

       Oceń produkt
59,00 zł
84,00 zł
Ilość:
Do schowka Zapytaj o produkt
Dostępność: W magazynie. Wysyłamy w ciągu 24h

Kolorowe zwierzaki od Chicco zapraszają do wspólnej zabawy!

Sorter w kształcie domku i puzzle w jednym dostarczą maluchowi wiele frajdy na długie godziny. W domku mieszkają 4 sympatyczne zwierzaki, które będą zachęcać do zabawy i nagradzać każdy sukces serią zabawnych dźwięków. Zestaw ponad 40 zdań, dźwięków i piosenek będzie uczyć malca nazw zwierząt i odgłosów, jakie wydają, alfabetu, kolorów, nazw pomieszczeń w domu, liczenia od 1 do 10 i wielu innych. A wszystkich tych rzeczy zabawka może uczyć zarówno w języku polskim, jak i obcym.

Dziecko w swoich pierwszych latach życia przyswaja słowa w sposób naturalny i prosty, dlatego domek od marki Chicco będzie idealnym nauczycielem pierwszych słów w języku obcym. Dodatkowo zabawka rozwija zdolności manualne i logicznego myślenia dzięki foremkom, które trzeba dopasować kształtem i kolorem do odpowiednich otworów.


Produkt wymaga baterii: 2x AA 1,5V.

Wiek dziecka: +9 miesięcy.

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Wybierz ocenę

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Puzzle domek PL/EN Chicco
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również