Zestaw Gimnastyczny Delux Chicco
     Oceń produkt
Chicco

Zestaw Gimnastyczny Delux Chicco

Chicco 00065408200000
     Oceń produkt

Opcje:

Dostępność: Produkt niedostępny!
Koszt dostawy: 12,00

Zestaw gimnastyczny Chicco przeniesie Twojego maluszka do cudownej krainy zabawy, w której muzyka, światła i kolory będą kształtować zmysły, zachęcać do aktywności i wspierać koordynację ruchową.

Światła przyciągają uwagę dziecka, zachęcają do sięgania w kierunku zabawek, pozwalając jednocześnie na zwiększanie jego zdolności motorycznych. Melodie i dźwięki znajdujące się w elektronicznym panelu kształtują wrażliwość muzyczną.

Dzięki wielu funkcjom zawartym w zestawie idealnie wspiera rozwój dziecka na wielu etapach życia, dając możliwość zabawy zarówno na leżąco, siedząco, jak również stojąco. Dzięki regulacji wysokości stolika zabawka może posłużyć Twojemu dziecku na dłużej.

Kolory przycisków pozwalających aktywować przeróżne funkcje podczas zabawy zostały starannie dobrane na podstawie badań przeprowadzonych podczas projektu Color Research, w ramach którego badano rozwój percepcji wzrokowej i chromatycznej dziecka.Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zapewniających trwałość i bezpieczeństwo.

Cechy zestawu:

 • ukazuje perspektywy zabawy i rozwoju dziecka dzięki możliwości ustawienia w pozycji leżącej, siedzącej i stojącej, posiada regulowaną wysokość nóg stoliczka
 • muzyka, światła i kolory zaciekawiają malucha - wpływają na zdolności motoryczne, wrażliwość muzyczną i zachęcają do aktywności
 • wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniających trwałość i bezpieczeństwo

Przeznaczony dla maluszków od 3. miesiąca życia.

Wymaga baterii: 3x AA 1,5v.

Zestaw Gimnastyczny Delux Chicco opinie:

Dodaj swoją opinię
Wybierz ocenę produktu

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
Model: 00065408200000
Kod EAN: 8003670886969
Przybliżoną wysokość miesięcznej raty kredytu uzyskasz korzystając z poniższego symulatora.

e-Raty Santander

 • e-Raty Santander
  - Oprocentowanie 0.55%
  - Wymagana pierwsza wpłata: 0%
  - Potrącenie: 0%
  - Ilość rat: 6 - 36 miesięcy

Mimo, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby symulator pokazywał dokładne wyliczenia, rata wyliczona przez symulator może się nieznacznie różnić od raty ustalonej przez bank. Obliczenia przeprowadzone za pomocą symulatora rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 kc.

Przeczytaj więcej o sprzedaży ratalnej
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Zestaw Gimnastyczny Delux Chicco
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.