Wałek sensoryczny Ludi
Ludi

Wałek sensoryczny Ludi

       Oceń produkt

Francuska marka Ludi oferuje ciekawe zabawki, które pobudzają wyobraźnię dziecka. Wyróżnia ich nowoczesne wzornictwo oraz doskonała jakość materiałów.

Wyjątkowo kolorowy, wykonany z solidnych i bezpiecznych materiałów walec dostarczy mnóstwo doznań i zabawy każdemu maluszkowi. Walec jest nadmuchiwany, a na jego powierzchni maluch znajdzie mnóstwo atrakcji do zabawy i stymulowania swoich zmysłów. Ciekawe faktury, kolory oraz dźwięki dobiegające z wnętrza walca  zachęca dziecko do aktywnej zabawy.

Zabawa z walcem będzie wzmacniać brzuszek i rączki, nóżki dziecka co będzie miało pozytywny wpływ na naukę raczkowania i chodzenia w późniejszym etapie. Kolorowe metki, delikatne tkaniny o różnorodnej strukturze tj. sztruks, aksamit oraz kolorystyka przyciągną uwagę dziecka. Wewnątrz walca dwie przemieszczające się kuleczki z dzwoneczkami, a na walcu zawieszone gryzaczki do chwytania i gryzienia.

Użytkowanie: można lekko przeprać ręcznie w zimnej wodzie

Wymiary walca:
- średnica 10 cm
- wysokość 40 cm

Wiek dziecka: od 6 miesięcy

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Wybierz ocenę

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Wałek sensoryczny Ludi
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również