Safety 1st

¦piworek do wózka Day Dream Safety 1st

       Oceń produkt
79,00 zł
99,00 zł
Ilo¶ć:
Powiadom o dostawie Do schowka Zapytaj o produkt
Koszt dostawy: 10,50 zł

Ciepły ¶piworek do wózka od Safety.

Znana na całym ¶wiecie marka Safety należy do producenta takich marek jak Maxi-Cosi oraz Quinny. Produkty Safety charakteryzuj± się bardzo dobr± jako¶ci± wykonania. Wyj±tkowe rozwi±zania techniczne oraz ciekawa kolorystyka sprawiaj±, iż s± to bardzo atrakcyjne produkty na każd± kieszeń.

Ciepły i jednocze¶nie lekki ¶piworek do wózka zabezpieczy maluszka w chłodne dni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Wykonany z bezpiecznych materiałów, będzie delikatny dla skóry dziecka. ¦rodek wypełniono miękkim polarem, który będzie chronił dziecko przed zimnem.

¦piworek będzie pasował do większo¶ci wózków z dwustopniow± regulacj± pasów. Łatwy montaż na siedzisku wózka, otwory na pasy stabilizuj± ¶piworek i zapobiegaj± zsuwaniu się z siedziska. Zapinany na zamek, daje możliwo¶ć łatwego dostania się do dziecka. Dla większego bezpieczeństwa zamek został wyposażony w system, który zapobiega uszczypnięciu.

W zestawie: 1 sztuka

Wymiary: 91 cm x 41 cm x 15 cm 

 

 

 

 

 

Dodaj opinie Dodaj swoj± opinię!
Wybierz ocenę

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowi±zkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia cało¶ci lub czę¶ci opinii. Nie zostan± umieszczone opinie zawieraj±ce wypowiedzi niezwi±zane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażaj±ce osoby, instytucje, narodowo¶ci, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoj± opinię
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz w±tpliwo¶ci dotycz±ce tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
¦piworek do wózka Day Dream Safety 1st
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomo¶ć:
Powiadomienie o dostępno¶ci

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również