Domino Klub Przedszkolaka Granna
Granna

Domino Klub Przedszkolaka Granna

       Oceń produkt
Dostępność: Produkt niedostępny!

Znane i lubiane przez dzieci i dorosłych Domino w wersji dla maluchów. Kafelki mają namalowaną cyferkę lub zwierzątka w określonej ilości. Gra polega na układaniu węża domina odpowiednio łącząc elementy.

Zabawa uczy liczb, ćwiczy wyobraźnie oraz kreatywność dziecka. Pomaga w ćwiczeniu zdolności manualnych, wycisza dziecko.

Kolorowe Domino daje dziecku różne możliwości gry:

  • Układanka dla maluszków - maluchy w grupie lub samodzielnie mogą układać węża. Rozkładają wszystkie kafelki domina obrazkami do góry, losowo wybierają elementy i dopasowują do innych.
  • Gra dla starszaków - układamy kafelki obrazkami w dół i mieszamy. Cześć kafelek zostaje zakryta, a każdy gracz otrzymuje 5 elementów. Każdy po kolei wykłada swoją kaflę dopasowując do kolejnego elementu, jeśli nie ma w swojej puli pasującego elementu losuje w puli głównej. Wygrywa ten, który pierwszy pozbędzie się swoich kafelek.

Wiek dziecka: 4-8 lat

Ilość graczy: 1 - 4

Czas gry: 10 - 15 minut

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

  • 28 elementów domino
  • instrukcja

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Wybierz ocenę

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Domino Klub Przedszkolaka Granna
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również