Dixit Rebel
Rebel

Dixit Rebel

       Oceń produkt

Jedna z najpopularniejszych gier w skojarzenia, która na dobre zagościła w domach na całym świecie.

Każdy z graczy ustawia swój pionek na planszy punktacyjnej i otrzymuje 6 kart z obrazkami. W każdej rundzie inny gracz zostaje narratorem, jego zadaniem jest wymyślenie skojarzenia do jednej ze swoich kart. Skojarzenie nie ma ograniczeń, może być to jedno słowo, wyrażenie, czy nawet piosenka. Reszta graczy wybiera spośród swoich kart ilustrację, która najbardziej pasuje do wypowiedzianego hasła. Narrator tasuje wybrane przez wszystkich karty i odkrywa obrazki. Pozostali gracze (bez narratora) samodzielnie głosują na kartę, która ich zdaniem należy do narratora. Na koniec rundy następuje punktowanie, a gracze przesuwają swoje pionki o tyle pól ile wskazuje liczba zdobytych punktów. Gracz, który po ukończeniu wszystkich rund  zdobył największą ilość punktów wygrywa!

Musisz być sprytny i skoncentrowany, twoje skojarzenie nie może być ani zbyt proste, ani absurdalne! W przypadku, gdy wszyscy gracze wskażą twoją kartę lub nie wybierze jej nikt nie otrzymujesz żadnych punktów, zaś twoi przeciwnicy bogacą się o 2 oczka.

Możliwość dokupienia dodatkowych kart (sprzedawane oddzielnie).

W zestawie:

 • 84 karty z ilustracjami
 • tor punktacji wewnątrz pudełka
 • 6 drewnianych króliczków
 • 36 znaczników do głosowania
 • instrukcja gry

Liczba graczy: 3-6
Wiek dziecka: +8 lat 

Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Wybierz ocenę

Adres e-mail nie będzie widoczny na stronach sklepu. Podanie adresu e-mail nie jest obowiązkowe.

Obsługa sklepu NODIK.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. Nie zostaną umieszczone opinie zawierające wypowiedzi niezwiązane z produktem, teksty reklamowe, wulgaryzmy a także obrażające osoby, instytucje, narodowości, religie itp.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Twoja może być pierwsza! Dodaj swoją opinię
Przybliżoną wysokość miesięcznej raty kredytu uzyskasz korzystając z poniższego symulatora.

e-Raty Santander

 • e-Raty Santander
  - Oprocentowanie 0.55%
  - Wymagana pierwsza wpłata: 0%
  - Potrącenie: 0%
  - Ilość rat: 6 - 36 miesięcy

Mimo, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby symulator pokazywał dokładne wyliczenia, rata wyliczona przez symulator może się nieznacznie różnić od raty ustalonej przez bank. Obliczenia przeprowadzone za pomocą symulatora rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 kc.

Więcej o sprzedaży ratalnej
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Dixit Rebel
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również