Ramka na zdjęcie i odcisk Print Frame Baby Art (pastelowa)
     Zobacz opinie (1)
BABY ART

Ramka na zdjęcie i odcisk Print Frame Baby Art (pastelowa)

BABY ART 34120138

Opcje:

Dostępność: Produkt niedostępny!
Koszt dostawy: 9,50

O tym, że każda chwila z dzieckiem jest bezcenna i niepowtarzalna, wiedzą wszyscy rodzice. Właśnie dla nich firma Baby Art stworzyła zestaw, dzięki któremu można zachować na pamiątkę jedną z takich cennych chwil w życiu naszej pociechy.

Seria Print Frame firmy Baby Art łączy w sobie wszystkie cechy prezentu idealnego. Składa się z dwóch połączonych ramek o wymiarach 17 × 17 cm oraz zestawu do samodzielnego wykonania odcisku.

Jego obsługa jest niezwykle prosta, a masa jest w 100% bezpieczna dla dziecka. Wystarczy krótka chwila, aby uwiecznić na niej rączkę bądź stópkę naszej pociechy. Jeśli nie będziecie zadowoleni ze świeżego odcisku, masę można ponownie uformować i na nowo odcisnąć pożądany kształt. Odcisk nie wymaga wypalania ani zastosowania innych materiałów, wystarczy odczekać dobę i po tym czasie można już włożyć odcisk do ramki. Brzmi banalnie prosto? I tak właśnie jest! Tak niewiele potrzeba, aby cieszyć się powtarzalną pamiątką przez długie lata.

Ramka Print Frame zachwyci nie tylko każdego rodzica, ale będzie także wyjątkowym prezentem dla dziecka, gdy podrośnie i będzie mogło porównać wielkość swoich rączek i stóp. Bo najlepszy prezent to taki, który ucieszy całą rodzinę!

Wymiary jednej ramki: 17cm × 17 cm

Wiek dziecka: od narodzin

Ramka na zdjęcie i odcisk Print Frame Baby Art (pastelowa) opinie:

Dodaj swoją opinię
JK.
14.07.2016
Model: 34120138
Kod EAN: 3220660236725
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Ramka na zdjęcie i odcisk Print Frame Baby Art (pastelowa)
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.