Dobble Rebel
Rebel

Dobble Rebel

       Oceń produkt   Zobacz opinie (2)

Pozbądź się wszystkich kart nim ubiegnie się twój przeciwnik!

Dobble to najpopularniejsza gra ostatnich czasów, która przypadnie do gustu każdemu członkowi rodziny. Jest mała i poręczna, dzięki czemu sprawdzi się podczas jesiennych wieczorów w domu, wakacyjnych wyjazdach, czy imprezach.

Dobble to aż 5 możliwości zabawy! Najpopularniejsza wersja polega na odnalezieniu tego samego obrazka na swojej karcie oraz karcie położonej na środku stołu. Gdy graczowi uda się to zrobić musi poprawnie nazwać ilustracje i szybko położyć kartę na stos. Teraz gracze szukają identycznego obrazka z nową kartą. Wygrywa ten, kto jako pierwszy pozbędzie się wszystkich kart!

W teorii wydaje się banalnie proste, jednak w praktyce okazuje się całkiem inaczej. Musisz wykazać się dużą spostrzegawczością, na każdej karcie znajduje się wiele ilustracji i tylko jedna jedyna łączy się z ilustracją z innej karty! Dla utrudnienia identyczne ilustracje mogą różnić się rozmiarem lub zostały odwrócone.

W zestawie:

  • 55 kart
  • instrukcja gry

Liczba graczy: 2-8
Wiek dziecka: +6 lat


Dodaj opinie Dodaj swoją opinię!
Paula
22.01.2017
Fajna rodzinna gra
PlusyPlusy:jakość
MinusyMinusy:brak
Paula
21.12.2016
Super gra!!
  (32) 700 75 15
Jeżeli masz wątpliwości dotyczące tego produktu, wykorzystaj poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapytaj o produkt:
Dobble Rebel
Nazwa nadawcy:
E-mail nadawcy:
Wiadomość:
Powiadomienie o dostępności

Podaj nam swój adres e-mail. Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie dostępny.

Zobacz również